Hakkımızda

Dünyada Lider Olma Yolunda

1993’ten beri bağlantı elemanları sektöründe hizmet veren YONDEMİR CİVATA ismimizi yenileyerek, Türkiye çapında olduğu gibi globalde de gücümüzü, varlığımızı ve profesyonel iş anlayışımızı sürdürmeyi hedefliyoruz.
‘’ Hayallerimizin ötesine ulaşmak’’ hedefiyle yola çıktığımız arayışımızda; geçmişimize de bağlı kalarak yarattığımız BEYOND CİVATA markamız ve kendimize yeni hedefler koyan yapımızla belirlediğimiz ‘’Bağlantının Ötesinde’’ sloganımızla, ilkelerimize bağlı bir şekilde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Gelişmiş makina parkurumuz ile standart ürünler ve özel çözümler üretiyor, 50'nin üzerinde makine ve 6.000 tonu aşkın yıllık üretimimizle bağlantı elemanlarındaki hayallerimizi daha da ötesine taşımak için çalışıyoruz.

Türkiye pazarına hizmet verdiğimiz gibi, yurtdışı pazarlarında da her geçen gün pazar payımızı arttırmaya devam ediyoruz.

Kalite Anlayışımız

Çok kısa zamanda sektörde iddialı duruma gelmenin haklı gururunu üzerimizde taşımaktayız. Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız; TOPLAM KALİTE ANLAYIŞINA sadık kalarak bir çok sektörün ve sanayimizin önde gelen firmaları tarafından tercih edilmekte olup, üstün nitelikli ürünlerin tamamını bünyesindeki tecrübeli personel kadrosu ile gerek satış sonrası hizmette gerek malzemenin tarafımıza en hızlı şekilde ulaştırılması konusunda; sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde ekonomik çözümler üreterek tam enerji ile çalışmaktadır.